Dorost suverénně ovládl Memoriál Dr. Václava Jíry

Teplický dorost si na závěr podzimní sezóny připsal triumf v halovém turnaji Memoriál Dr. Václava Jíry, žlutomodří prošli celým turnajem bez jediné porážky a suverénně zvítězili. Nejlepším brankářem turnaje se navíc stal Luděk Němeček a o vítězství v tabulce střelců se podělil Patrik Ondrášek.

V prvním utkání se Teplice potkaly s Kladnem, žlutomodří měli od úvodu střetnutí převahu a nakonec v něm zvítězili 4:1. Druhý duel pak byl přestřelkou od začátku do konce, svěřenci trenérů Budky a Růžičky dlouho s pořádající Bohemkou prohrávali, ale v samotném závěru dokázali otočit utkání na konečných 6:5.

Asi nejtěžší soupeř čekal na Teplice ve třetím duelu, kdy se postavili pražské Slavii. V tomto duelu však tepličtí soustředěným výkonem také dokráčeli k vítězství v poměru 4:1. Díky tomu je čekal v podstatě rozhodující zápas celého turnaje proti dosud neporažené Dukle Praha. V úvodu utkání sice žlutomodří prohrávali, ale zápas rychle otočili a zvítězili 9:5. Od triumfu už dělilo teplické barvy jediné utkání, s Meteorem si tepličtí poradili 10:2 a bez ztráty kytičky tak dokráčeli k výhře v Memoriálu Dr. Václava Jíry.

Výsledky Teplic:

Teplice - Kladno 4:1