Dorost zvítezil v Hradci Králové

Tepličtí dorostenci dnes zvládli vítězně zápas v Hradci Králové, kde zvítězili 3:1 po poločase 1:1. Žlutomodří šli do vedení ve 23. minutě brankou Tesaříka, domácí sice těsně před přestávkou srovnali, ale díky dvěma brankám Laňky ve druhé půli si z východu Čech odváží tři body svěřenci Michala Kolčavy a Tomáše Heidenreicha.

"Nevyšel nám úvod zápasu, kdy měli domácí čtyři velké šance, poté jsme my otevřeli skóre, ale domácím se podařilo srovnat. Ve druhém poločase jsme byli lepší na míči a podařilo se nám naši převahu přetavit v branky. Tým musím pochválit za odbojovaný zodpovědný výkon, zejména v druhém poločase" řekl po zápase šéftrenér mládeže Michal Kolčava.

I. dorostenecká liga:
Hradec Králové U19 - Teplice U19 1:3 (1:1)
Branky Teplic:
23. Tesařík, 64. a 89. Laňka.
Sestava Teplic: Skalák - Procházka M., Richter M., Horvát, Chládek - Hlaváček (46. Kodeš) - Svoboda (70. Růžička), Laňka, Výborný (89. Jerhot), Tesařík (89. Vokoun) - Flégl.