Egon Vůch: Bude to náročné utkání

Už zítra nastoupí žlutomodří na půdě Slovácka, které od začátku týdne vede bývalý hráč FK Teplice Svatopluk Habanec. Že v Uherském Hradišti nečeká teplické nic jednoduchého si uvědomuje také mladý záložník Egon Vůch.

Jaké očekáváš utkání v Uherském Hradišti?

"Bude to náročné utkání, protože jim přišel nový trenér a dají do toho vše. Myslím, že tam dorazí hodně lidí, takže nás nečeká nic lehkého. Potřebujeme tam bodovat a uděláme všechno, abychom neodjeli s prázdnou."

Slovácku se vstup do soutěže nepovedl, ale teď na Dukle ukázali obrat k lepšímu, když v druhé půli zvládli srovnat ze stavu 2:0 pro domácí...

"Oni hrají až do konce, ten zápas jsme viděli. Myslím, že doma budou hrát víc útočně, což by nám mohlo vyhovovat. Snad vstřelíme nějaké góly a vyhrajeme tam."

Slovácko vede nově Svatopluk Habanec, který je v Teplicích hodně známý. Může být výhoda, že znáte jeho trenérský rukopis?

"Tohle je spíš asi otázka pro trenéry, ale my se soustředíme hlavně na náš výkon. Dáme do toho maximum a věřím, že budeme bodovat."

Znovu se s vámi chystá fanklub, i když se hraje skoro nejdál od Teplic. Jak vnímáš jejich podporu?

"Je to přijemné, že za námi jezdí takovou dálku. Jakákoliv hrstka lidí na venkovních zápasech byla vždy slyšet. My budeme jen rádi, že tam budou i nyní a jedině nám to pomůže."