Esportový tým FK Teplice vstupuje do roku 2020 v obměněné sestavě

Rádi bychom vám představili novou sestavu našeho esportového týmu pro rok 2020 a zároveň udělali rekapitulaci velice úspěšného roku 2019. "Našemu týmu se podařilo vyhrát Slovenské turnaje UNIZA Masters a Y-Games. Zároveň se také tento tým probojoval třikrát do měsíčního finále FUT Nation, kde dokázal dvakrát tento turnaj v nabité konkurenci vyhrát. Následně pak účast na Grand Finále iSport ligy o 300 000 Kč a probojování se do TOP 4 na 4Games turnaji pořádaném ESL CZ/SK. Dále jsme se pak účastnili i zahraničním turnajů, kde jsme poměřili síly s evropskými hráči. Největší talent naší sestavy Dominik "Seron" Čermák ke konci roku přestoupil do týmu Jakuba Jankta a my mu tímto děkujeme za skvělou reprezentaci FK Teplice," říká manažer esportové sekce žlutomodrých Štefan Šraga a dodává: "Jsem na kluky neskutečně pyšný na to, co jsme minulý rok dokázali. Zařadili jsme se mezi TOP 3 týmy u nás a ukázali všem, že s Teplicemi se na esport scéně musí počítat. Chtěl bych poděkovat každému hráči, že ve mě věří a jdeme společně na vrchol. Věřím, že rok 2020 bude v nové sestavě ještě o to úspěšnější a FK Teplice na nás budou dále hrdí. Je pro nás čest reprezentovat tyto barvy na esport scéně, která každým rokem jde rapidně nahoru. Díky moc všem za podporu a sledujte nás na sociálních sítích."

Nadešel rok 2020 a sestava FK Teplice esports se proměnila a i v nové sestavě již sbírá první úspěchy. Náš hráč Martin "Dalas" Vujtík se probojoval do druhé fáze EA kvalifikace a budeme mu držet palce, ať tento turnaj vyjde! Tento hráč se řadí mezi špičku u nás a účastní se velké části turnajů, které se u nás pořádají. "Jsme hrdí na to, že Martin reprezentuje naše barvy a věříme, že rok 2020 bude velice úspěšný," věří Štefan Šraga.

Novým hráčem je mladý talent "Miki", ve kterém tkví obrovský potenciál. Miki má za sebou tento rok již dva offline eventy. "Hlavní věc na které musí Miki zapracovat je psychická stránka při hraní na offline eventech, jelikož se zde jedná o úplně jiné hraní, než to gaučové. Věříme, že v roce 2020 Miki ukáže svou sílu," počítá s úspěšným rokem u mladého talenta Šraga.

Posledním členem teplického týmu je "Aubík", který reprezentuje naší Academy sekci. I na něj přidává svůj pohled Štefan Šraga: "Podařilo se mu dosáhnout statusu "verified", takže tento status mají už všichni tři naši hráči. Věříme, že tento rok i on ukáže své kvality!"

Esportový tým má za sebou téměř rok působení a spokojenost s jeho vývojem panuje také přímo na straně fotbalového klubu. "Jsem moc rád, jak se naše esportová sekce rozjela, Štefan Šraga se jí věnuje opravdu na stoprocent a je skvělé, jakých dosahujeme výsledků. Navíc se tak jméno a logo našeho klubu dostává i k dalším fanouškům fotbalu a fotbalových her," pochvaluje si manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.