• Rohy 5:7 ( 2:4, 3:3 ),
  • Fauly 10:9 ( 6:6, 4:3 ).

Luděk Němeček ( 61. Jan Grümann ) - Jakub Hora, Admir LjevakovičVojtěch Čítek ( 74. Jaroslav Kovalčík ), Lukáš Liška ( 74. Stanislav Kočka ) - Martin Lukáš - Daniel Procházka, Vick Balmaga, Marek Vobecký ( 61. Amando ), Ladislav KodadMatyáš Vachoušek ( 51. Karol Sinu ).

Areál Břízky - ulice Průběžná / přírodní tráva.

"V závěrečném přípravném utkání před zahájením České fotbalové ligy čekal na rezervu Sklářů zatím nejtěžší soupeř a to sice B-tým FK Jablonec. Jablonečtí hrají již několik let na samém vrcholu ČFL a trenér Vodička má k dispozici silný kádr s mnoha zkušenými hráči, kteří již okusili boje v nejvyšší tuzemské soutěži. Žluto-modří drželi s favorizovaným domácím týmem krok téměr 60 minut a nejvíce je mrzí neproměněné stoprocentní příležitosti v podání Ladislava Kodada a také stopera Vojty Čítka, který nadvakrát nepřekonal z bezprostřední blízkosti velmi dobře chytajícího jabloneckého brankáře Fialu. Pokud by tepličtí své vyložené šance proměnili, mohlo se utkání vyvíjet jiným směrem. Ale na kdyby se fotbal nehraje a tak nakonec po zásluze zvítězil Jablonec, který rozhodl utkání ve druhém poločase brankami kapitána Skuhravého, Kinčla a v samotném závěru také agilního Daníčka."

A jak utkání hodnotil trenér Jablonce:

I přes vítězství v posledním přípravném testu ale nebyl s výkonem hráčů spokojen jablonecký kouč Jaroslav Vodička. "Už první poločas nebyl z naší strany dobrý, Teplice byly lepší a klidně také mohly dát tři góly. Proto je konečný výsledek 0:3 pro ně velmi krutý. My jsme vůbec nehráli dobře, nehráli jsme to, co máme hrát. Byli jsme stojatí a profesorští, ten výsledek je lepší než naše celá předvedená hra," lamentoval hlavní kouč jablonecké rezervy.

/ převzato z webu FK Jablonec - klikni na odkaz /

"I když se nám zápas výsledkově nepovedl, musím kluky pochválit za to jaký výkon předvedli proti Jablonci, který měl v sestavě několik borců s prvoligovými zkušenostmi. V prvním poločase jsme si vytvořili tři stoprocentní gólové příležitosti, ale chyběl nám větší klid a přesnost v koncovce. Z mého pohledu jsme byli domácím téměř 60 minut více jak vyrovnaným soupeřem. Po našem prostřídání ale někteří hráči bohužel nedokázali zachytit tempo dnešního kvalitního duelu a domácí byli od této chvíle lepším týmem, což také potvrdili třemi vstřelenými brankami. Na závěr musím říci, že oba týmy přispěli svou aktivní hrou k atraktivitě dnešního zápasu, který měl vysokou intenzitu a na obou stranách hřiště diváci mohli vidět spoustu zajímavých akcí."