FK Teplice esports se chystá na nový ročník hry FIFA

Esportový tým působí pod hlavičkou našeho klubu již třetím rokem, v roce 2019 dokázali hráči FK Teplice esports vyhrát mnoho zajímavých turnajů a patřili mezi nejlepší týmy v České republice.

Po Covidové pauze se Nessus Gaming, se kterým v rámci esportové sekce FK Teplice spolupracuje, vrací v plné síle! "Do ročníku FIFA 23 jdeme opět s nejvyššími ambicemi. Esport se obecně stává větším a větším trendem po celém světě. Propojení s reálným sportem je již běžnou záležitostí, proto se opět vrhneme do bojů ve FIFě s velkou vervou," říká manažer esportové sekce FK Teplice a šéf Nessus Gaming Štefan Šraga a dodává: "Společně s partnery plánuje Nessus Gaming oznámit i další herní sekce a máte se na co těšit."