FK Teplice esports se zúčastní Entropiq charity FIFA cup

Esportový tým FK Teplice bude v tomto týdnu součástí dobročinného FIFA turnaje Entropiq charity FIFA cup, ze kterého celý výtěžek půjde na boj proti Covid-19! O jakou akci přesně jde přiblížil manažer esport sekce Štefan Šraga: "Oslovil nás Entropiq s možností hrát charitativní turnaj. Neváhal jsem samozřejmě ani vteřinu, jelikož jde o charitativní záležitost a v těchto těžkých časech je potřeba si pomáhat. Netřeba zmiňovat, že nikdo z nás, ani všech, co se na tomto projektu podílí, si nenárokuje honorář a celá částka bude věnovaná infekčnímu oddělení FN Bulovka. Bude to skvělý turnaj nabitý skvělými FIFA hráči a já se nemohu dočkat napínavých zápasů. Přispět můžete i vy a to příspěvkem na streamu, který startuje tento čtvrtek od 17:00." Kromě Teplic se turnaje zúčastní také pražská Sparta, plzeňská Viktoria, Sampi team a Entropiq.

Zajímavostí turnaje je také první utkání Serona proti "svým". "Poprvé od doby, co se zařídil přestup Serona do Sampi budeme hrát proti sobě a bude to dokonce zahajující zápas turnaje! Pro obě strany to bude hodně těžké, ať vyhraje ten lepší! Na hřišti už jsme soupeři, ale v realitě jsme velcí kamarádi a nějaký turnaj nás nerozdělí. V tomto zápase budu tedy asi nestranný," usmívá se Šraga.

Každý tým nominoval jednoho hráče, důvěru Štefana Šragy získal pro tento turnaj Martin "dalas94" Vujtík. "Patří mezi nejlepší hráče u nás a já věřím, že předvede dobrý výkon," dodává Šraga. Celý turnaj bude možné sledovat živě na twitch.tv/entropiqteam.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě, kde budeme informovat o průběhu turnaje i dalších akcích, které náš esportový tým čekají. "V době nucené sportovní pauzy jsme rádi, že se mohou naši fanoušci živě podívat alespoň na nějakou sportovní zábavu, která navíc přispěje na dobrou věc," pochvaluje si manažer marketigu a PR FK Teplice Martin Kovařík.