FK Teplice se zapojí do Víkendu otců!

Šestadvacáté ligové kolo se odehraje v duchu celoligové akce Víkend otců. Návštěvníci ligových stadionů se tak mohou těšit na speciální akce pro otce s dětmi, nejinak tomu bude také na Stínadlech.

Tradičně mají děti do 150 cm vstup zdarma na domácí zápasy, což se nezmění ani pro toto utkání. Dále se mohou těšit na skákací hrad na ochozu stadionu u rodinného sektoru nebo na Gepardici Jane, která při zápase bude mězi dětmi na tribuně.

Pro každé dítě mířící na Stínadla navíc bude připraven malý dáreček v podobě hračky a Rakytníčku od Terezia Company. Tento dáreček dostanou děti při vstupu na stadion vchody A, B a D.

Poločasová soutěž tentokrát bude v dětském duchu, na hrací ploše si tak zasoutěží pětice dětí s dětskou permanentkou. Dále bude také přípravena soutěž na sociálních sítích, kam stačí umístit selfie ze zápasu se svým otcem a hashtagem #FKTvikendotců. Na trojici autorů fotek, které vybere odborná porota, pak budou čekat předměty od FK Teplice.

Doražte tedy v neděli na utkání FK Teplice - SK Sigma Olomouc, které se hraje od 17:00 na teplickém stadionu!