FK Teplice_x_AC Sparta Praha - komentář k zápasu

Tepličtí fotbalisté v hitu 8. kola nejvyšší soutěže porazili před fantastickým publikem obhájce titulu Spartu Praha po výborném výkonu 2:1 a dotáhli se bodově na vedoucí Liberec. Všechny tři branky zápasu padly v úvodním poločase. Domácí poslal do vedení pohotovou střelou Petr Benát, za hosty vyrovnal Poláček, ale vítězství strhl na teplickou stranu Emil Rilke, který využil kiksu hostujícího brankáře Grigara.

Zítra dopoledne najdte v sekci "Liga živě" audio rozhovory s obránci Tomášem Hunalem a Karlem Radou a útočníkem Jiřím Maškem.

FK Teplice - Sparta Praha 2:1 (2:1)
Branky: 10. Benát, 31. Rilke - 23. Poláček. Rozhodčí: Jiřík - Chytil, Novák. ŽK: Verbíř, Sabou, Hunal, Poštulka - Kisel, Petráš, Pospěch, Petrouš. Diváci: 15.620. Teplice: Poštulka - Kaufman, Rada, Hunal, Krmaš - Doležal (64. Jirsák), Sabou, Benát, Verbíř (90. Klein) - Mašek, Rilke (81. Koukal).Sparta: Grigar - Loučka (22. Pergl), Petráš, Petrouš, Kadlec (81. Lukáš) - Pospěch, Kisel, Hašek, Poláček - Došek, Matušovič (46. Zelenka).