FK Teplice_x_FC Tescoma Zlín - komentář k zápasu

Fotbalisté Teplic v lize potřetí za sebou neprohráli. Na Stínadlech porazili Zlín ve 4. kole nejvyšší soutěže 2:1. O svém vítězství rozhodli svěřenci trenéra Marečka hned v úvodu zápasu, v 7. minutě přesně hlavičkoval Jiří Mašek a ve 22. minutě přidal druhý gól Adam Varadi, který se trefil přesně k pravé tyči. Za hosty snížil až v závěrečných vteřinách Jan Kraus.

FK Teplice - Tescoma Zlín 2:1 (2:0) Branky: 7. Mašek, 22. Varadi - 90.+3 Kraus. Rozhodčí: Jílek - Petřík, Pinkas. ŽK: Doležal, Hunal, Varadi - Dujka, Zapletal. Diváci: 5279. Teplice: Poštulka - Kaufman, Rada, Hunal, Krmaš - Doležal (69. Rilke), Sabou, Jirsák, Verbíř (90. Kowalík) - Mašek, Varadi (78. Koukal). Zlín: Novák - Červenka, Kroča, Švach, Dujka (55. Jelínek) - Lukaštík, Dobeš, Vrtělka, Zapletal (82. Opiela) - Kraus, Škripec (46. Bača).