11.11.2016 | Redakce

Future League: Teplice podlehly Dynamu Dresden

V rámci Future League dnes nastoupil kombinovaný výběr teplického áčka a juniorky proti Dynamu Dresden. Utkání se hrálo v Modré a žlutomodří v něm svému německému soupeři vysoko podlehli.

První šanci utkání mělo Dynamo v 6. minutě, ale hostující hráč netrefil branku. V 11. minutě se osmělili také domácí, Dressler našel hlavu Potočného, s jehož hlavičkou doprostřed branky však neměl brankář problém. Ve 13. minutě zakončoval po centru Nivalda Červenka, ale netrefil branku. Lépe si vedli hosté v 15. minutě, kdy nikým nehlídaný hráč Dynama otevřel skóre. O tři minuty později dokázal po rohovém kopu srovnat Kodeš, jenže odpověď hostí byla také rychlá a v rychlém sledu odskočili v 21. a 22. minutě na rozdíl dvou branek.

Ve 28. minutě mohl ve vápně sníži Potočný, ale o několik decimetrů minul branku. Po půlhodině hry hosté nastřelili tyč po zpětné nahrávce. Do poločasu dokázalo Dynamo i tak zvýšit na 4:1, když odražený míč uklidil jeden z hostující hráčů do branky. V nastoleném trendu pokračovalo utkání i po změně stran a hosté tak dokázali díky brankám v 50. a 54. minutě zvýšit již na 6:1. V 63. minutě se navíc zranil brankář Martin Chudý, který kvůli problémům s ramenem musel střídat. Hosté navíc dokázali ještě v samotném závěru zvýšit na konečných 7:1. 

Future League:
Teplice - Dynamo Dresden 1:7 (1:4)
Branka Teplic:
18. Kodeš.
Sestava Teplic: Chudý (63. Švejda)- Svoboda (57. Martirosyan), Richter, Bílek, Tsiskaridze - Kodeš - Dressler, Kukec (67. Šup), Nivaldo (55. Soungole) - Potočný, Červenka (77. Tesař).


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů