Generálka na ligu: Teplice - Chomutov 8:0 (4:0)

K předligové generálce si tepličtí fotbalisté na stadion na Stínadlech pozvali třetiligový Chomutov. Ten měl ve svém středu několik bývalých hráčů Teplic. V základní sestavě nastoupili Dolejška, Peterka a Pavlíček, kteří jsou v Chomutově na hostování, dále také Sigmund, Franc, Dolejška a Smola.

Tepličtí jakoby potřebovali nejprve krátký čas na rozehřání, ve třetí minutě totiž měli hosté tři gólovky, ale výtečný Grigar jim skórovatz nedovolil. To domácí byli úspěšnější, v páté minutě posadil Mareš přímý na hlavu Melunoviče a bylo to 1:0. Poměrně rychle se měnilo skóre znovu, Mareš se za vápnem hezky uvolnil a krásnou střelou poslal míč do šibenice.

I nadále svěřenci Jiřího Plíška obléhali branku Chomutova, jenže další branky přišly až před poločasovou pauzou, nejdříve Alen Melunovič ve 40.minutě utekl a nahrál Doškovi před prázdnou branku - 3:0. Hned vzápětí předvedli Došek, Mareš a Melunovič skvělý brejk. Došek vyslal po levé straně Mareš, který našel hlavu Melunoviče a mohlo se jít do kabin za čtyřbrankového rozdílu.

Po změně stran to mohlo být rychle o pět branek, levý obránce Vondrášek naservíroval míč před branku Doškovi, kterého vychytal Zaťko. Ovšem právě Zaťko hodině hry hrubě zaváhal, o míč ho obral Mareš a přihrál Láchovi, který poslal míč do prázdné branky.

Půltucet dovršili žlutomodří v 69.minutě, kdy agilní Mareš obešel brankáře a vstřelil svou druhou branku v utkání. Na 7:0 upravil osm minut před koncem zvýšil hlavou Štěpán Vachoušek. Právě Vachoušek v 86.minutě nahrál v úniku Kalivodovi a bylo to 8:0.

Teplice - Chomutov 8:0 (4:0)