Gepardice Jane je před sobotou v plném tréninku

Už v sobotu přijde na řadu poprvé v historii SYNOT ligy Souboj maskotů. Teplická gepardice Jane bude u toho a poctivě se na tento souboj chystá. Každý den absolvuje tréninkové jednotky pod vedením kondičního trenéra Václava Poláka, který jí rozhodně nic neodpustí. Střelbu pokutový kopů pak piluje proti dvojce teplického A mužstva Martinu Slavíkovi, který je specialistou na tuto dovednostní disciplínu, vždyť v zápasech pochytal penalty takovým hráčům jako jsou Tomáš Necid nebo Marek Bakoš.

Při náročném tréninkovém procesu nesmí Jane zapomínat ani na regeneraci. Do sauny se svým kožichem samozřejmě nemíří, ale na masáže ano, proto se svěřuje do péče tomu nejpovolanějšímu - masérovi národního týmu Edovi Poustkovi. Všichni tak věříme, že teplická gepardice svého soupeře klokana fotbalově rozcupuje. Chcete být u toho? Tak vyražte s teplickým fanklubem k zápasu ve vršovickém Ďolíčku. Utkání Bohemians Praha 1905 - FK Teplice začíná v sobotu v 17:00 a Souboj maskotů vyplní poločasovou přestávku.