Gepardice Jane ovládla historicky první Souboj maskotů

Zajímavý poločasový program čekal o poločase utkání Bohemians 1905 - Teplice na fanoušky ve vršovickém Ďolíčku. Domácí klokan tam totiž ve vůbec prvním Souboji maskotů vyzval v penaltovém rozstřelu teplickou gepardici Jane.

Oba maskoti se utkali v tradičním penaltovém rozstřelu, který známe z pohárových soutěží, tedy pět pokutových kopů střídavě na každé straně. Jane a klokan nejen, že penalty kopali, ale také je chytali. Hned v první sérii sice gepardice zaváhala a minula branku, jenže pak už byla neomylná a klokan chyboval. Díky tomu nakonec gepardice Jane ovládla za vydatné podpory hostujících fandů historicky první Souboj maskotů v poměru 3:2.

Nyní je tedy otázkou, kdo vyzve gepardici příště? Bude to jihlavský ježek nebo jiný z ligových maskotů?