Informace k předprodeji lístků na zápas se Slavií Praha

Teplický tým se v sobotu 25. srpna utká doma s pražskou Slavií, utkání se bude hrát 25. srpna od 19:00 hod., vstupenky na tento duel jsou v internetovém předprodeji a posléze budou také v prodeji ve fanshopu na stadionu. Informace k tomuto předprodeji najdete v tomto článku.

Na teplický stadion platí zvýhodněné internetové vstupné, muži si tak mohou jednorázové vstupenky pořídit v internetovém předprodeji o 20 Kč levněji než poté na pokladně stadionu, u žen je pak vstupenka o 10 Kč levnější. Vstupenky jsou rozděleny na vstupenky pro muže, ženy a děti a platí na celý stadion bez ohledu na tribunu, pouze ženské a dětské vstupenky a zlevněné a dětské permanentky na stadion nemohou vstupovat vchodem E.

Pro domácí fanoušky jsou pro tento zápas otevřeny vchody A, B, D, E, posledně jmenovaný je ovšem pouze pro muže. Pro hostující fanoušky pak vchody G a H. Vchod G je speciálně určen pro rodiny s dětmi z řad slavistických příznivců, kteří míří na toto utkání a pro které je určen speciální oddělený sektor 38. Upozorňujeme také fanoušky SK Slavia Praha, kteří dorazí v dresech, šálách a nebo s dalšími symboly klubu, že nebudou vpuštěni mimo sektory určené pro hostující fanoušky, případně mohou být z ostatních sektorů vyvedeni pořadatelskou službou a přesměrováni do sektoru jim určeného.

Nákup vstupenky je na internetu opravdu jednoduchý, ZDE najdete předprodej vstupenek, kde si vyberete vstupenky, které chcete zakoupit. Po samotném nákupu, který zaplatíte pomocí platební karty, vám dorazí na email potvrzovací zpráva s odkazem na vstupenku. V tomto emailu je důležité rozkliknout přiložený odkaz a následně si vytisknout vstupenku. POZOR pouhý QR kód z emailu není vstupenkou!

Pokud si v mobilním telefonu otevřete odkaz nebo QR kód, tak si můžete stáhnout elektronickou vstupenku přímo do něj a na stadion projdete pouhým přiložením displeje mobilního telefonu se vstupenkou ke čtečce na turniketu. Pozor si musí dát majitelé tzv. phabletů, protože tyto přístroje s velkou úhlopříčkou se ke čtečce nedají přiložit. Kdo nedisponuje chytrým telefonem, tak si na odkaze v emailu může vstupenku vytisknout a čárový kód poté opět jen přiloží ke čtečce. Pokud si zakoupí fanoušci hostujícího týmu vstupenku v internetovém předprodeji, tak je samozřejmě platná i do sektorů 38 a 39, ale je potřeba ji mít pro vstup do sektoru hostů vytištěnu.

Pokud si fanoušci chtěji zakoupit vstupenky osobně, tak tu bude konce tohoto týdne možnost ve fanshopu na stadionu, který je otevřen každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00. V den utkání budou pokladny na stadionu otevřeny 17:00, vchody na stadion se otevřou v 17:30, doporučujeme dorazit na stadion s předstihem.

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2018/2019:
Muž - 130 Kč na pokladně stadionu, 110 Kč v internetovém předprodeji
Žena - 65 Kč na pokladně stadionu, 55 Kč v internetovém předprodeji
Děti do 150 cm - 0 Kč

Do mobilního telefonu si také můžete stáhnout mobilní kartu fanouška FK Teplice, kterou najdete ZDE a která vás jednoduše na předprodej odkáže na své zadní straně. Přes tuto mobilní kartu fanouška také budete moci dostávat různé notifikace o novinkách.