Jakub Hora přebíral slavnostní ocenění za měsíc březen

Sportovcem března se stal v Ústeckém kraji fotbalista FK Teplice Jakub Hora! Muž, který dal v dresu "sklářů" v této sezoně už 11 branek, ocenění za své vítězství v anketě Deníku a krajské organizace České unie sportu převzal ve čtvrtek na teplické radnici z rukou primátora Hynka Hanzy.

O tom, že měl záložník Teplic opravdu skvělý březen, svědčí i to, že se stal nejlepším hráčem fotbalové ligy za třetí měsíc v roce, tedy vítězem ankety, kterou pravidelně pořádá Ligová fotbalová asociace. I toto ocenění "Horoš" převzal ve čtvrtek na teplické radnici, tentokrát mu pravicí třásl ředitel klubu Petr Hynek.

Vítězové jednotlivých měsíců vždy vzejdou z hlasů čtenářů, sportovních redaktorů Deníku, okresních zástupců ČUS, sportovní komise Ústeckého kraje a ředitele Českého rozhlasu Sever.

Celý článek - ZDE.