Jan Hošek: Museli jsme být důrazní a začít hrát fotbal

Jediný gól Teplic v Mladé Boleslavi dal stoper Jan Hošek. V nejvyšší soutěži se trefil po dvou letech.

Zápas končí remízou 1:1, jak ji berete?
My bereme každý bod, jsme v docela špatné situaci. Remíza to byla zasloužená, i na vítězství jsme měli nějaké šance, ale vzhledem k tomu, že jsme prohrávali, tak bod z venku bereme.

Jak padl ten tvůj gól? Vypadalo to, že zařehtal koníček.
Já ani nevím, kam jsem to trefil. Mířil jsem dolů, trefil jsem to tam, pak se to nějak odrazilo o tyč, nebo o břevno. Otočil jsem se a viděl míč v síti. Zaplaťpánbůh za něj.

Pro stopera jsou góly zpestřením, ty ale dáváš většinou góly důležité.
Je pravda, že když se za mými góly poohlédnu, tak vždy přinesly body. Doufám, že to bude tak dál pokračovat.

Ten zápas byl těžký hlavně z psychického hlediska?
My museli. Museli jsme začít hrát fotbal, museli jsme být důrazní na balonu. Docela jsme to vše splnili. Boleslav na tom také není dobře, byl to zápas o srdíčku. Semkli jsme se a ukázali, že když budeme na tomhle stavět, tak bychom body mohli získávat pravidelně.