Jarda Vajner vyrazil s Autosalonem Most na VIP zájezd

Na teplického fanouška Jardu Vajnera se usmálo během zápasu s Viktorií Plzeň štěstí a vyhrál hodnotnou cenou. Tou byl VIP zájezd na utkání Bohemians Praha 1905 - FK Teplice s Autosalonem Most - oficiálním partnerem FK Teplice.

Teplický fanda si tak mohl užít skvělého komfortu, zástupci autosalonu totiž vyzvedli výherce doma luxusním vozem Hyundai a dovezli ho až přímo na stadion v Ďolíčku, kde se stal VIP hostem FK Teplice na utkání 25. kola SYNOT ligy.

Z VIP lóže pak přihlížel utkání, které bohužel skončilo prohrou žlutomodrých 0:1. "Výhru jsem si moc užil, odvoz byl parádní, jen samotný zápas se úplně nepovedl, ale převládají pozitivní dojmy," pochvaloval si šťastný výherce, který byl z VIP zájezdu s Autosalonem Most nadšený.