Juniorka na Dukle remizovala

Teplická juniorka odehrála další kolo Juniorské ligy na půdě Dukly Praha. Tepličtí byli po celou první půlku lepším týmem, už v úvodní desetiminutovce kopal Malec po faulu na Urmu penaltu, jenže neproměnil a jakoby tím předznamenal výsledek šancí žlutomodrých v prvním poločase. Dalších několik výborných šancí totiž svěřenci Romana Marčoka a Dušana Tesaříka také neproměnili. Malec a Stibor dokonce trefili brankovou konstrukci.

Po změně stran domácí vyrovnali hru a nakonec se také prosadili ze standartní situace, po rohovém kopu se prosadil Begič. Žlutomodří však zaslouženě vyrovnali, osm minut před koncem Richter napřáhl za vápnem a krásný lob poslal až za domácího brankáře. Rozhodl tak o konečné remíze 1:1.

Dukla Praha U21 - Teplice U21 1:1 (0:0)