Juniorka na úvod přípravy remizovala s Varnsdorfem

Na úvod přípravy dnes remizovala juniorka 2:2 s třetiligovým Varnsdorfem po brankách Bartoše a Rosochy.

Na hřišti nebyl vůbec znát rozdíl jedné soutěže. Naši mladíci s Varnsdorfem bez potíží drželi krok a zaslouženě se v 39.minutě dostali do vedení, když se k Bartošovi dostal odražený míč po rohovém kopu. Zvýšit vedení mohl v druhé půli dvakrát Karrmann, nejprve však trefil břevno a podruhé se vyznamenal brankář Macháček.

Varnsdorf vyrovnal čtvrthodiny před koncem krásnou křižnou střelou. Ovšem už o minutu později Teplice znovu vedly, jelikož se k vyraženému míči dostal Rosocha a v pádu ho uklidil do sítě. Vedení následně nepojistili Pícha ani dvakrát Mirga a zkušený soupeř tak znovu vyrovnal, tentokrát již v nastaveném čase na konečných 2:2.

Teplice B - Varnsdorf 2:2 (1:0)
Branky Teplic:
39.Bartoš, 76.Rosocha.
Sestava Teplic - 1.poločas: Špicar - Košler, Beran, Bartoš, Dolejška - Peterka, Tesařík, Karrmann, Rabiňák - Valenta, Šollar (40.Rosocha).

Sestava Teplic - 2.poločas: Valeš - Košler (75.Bartoš), Svoboda, Beran, Dolejška - Peterka (88.Šlitr), Karrmann, Pavlíček, Pícha - Mirga, Rosocha.