Juniorka o deseti podlehla Děčínu

Divizní juniorka i přes bojovný výkon podlehla na hřišti Řezuzu Děčín místním "řezníkům" 2:3, když po poločase vedla 2:0. Tým však již ve 23.minutě právě za stavu 2:0 oslabil zbytečným vyloučením brankář Valeš.

Mladíci vstoupili do zápasu jako z partesu, ve druhé minutě poslal výborný centr do vápna Gašparík a Syroťuk ho z malého vápna uklidil do sítě. Po čtvrthodině hry to už bylo 2:0, když Pimpara zvýšil po rohovém kopu.

Ve 23.minutě však Valeš po malé domů špatně zpracoval míč, šel do střetu s útočníkem z čehož resultovala červená karta a pokutový kop, s tím si poradil střídající brankář Špicar. Poté se naši hrači soustředili na obranu, což se jim dařilo až do 63.minuty. Nejprve si sice Gašparík se Syroťukem zopakovali spolupráci z úvodu utkání, ale tentokrát bez gólové tečky, jelikož Syroťuk trefil pouze tyč, a hned z protiútoku soupeř snížil. O minuty později dokonce vyrovnal střelou z velkého vápna. Poté stav zůstal remízový až do 5.minuty nastavení, kdy se domácí dostali do vedení po tečované střele.

"Musím hráčům poděkovat, utkání odmakali, bojovností se snažili nahradit nevýhodu jednoho muže v poli. Závěr zápasu byl pro nás až moc krutý, ale zápas jsme si prohráli sami zbytečným vyloučením Valeše," řekl k zápasu trenér Lukáš Přerost, který musel tentokrát postrádat nemocného Jindráčka a zraněného Leandra Vieiru.

Děčín - Teplice B 3:2 (0:2)