Juniorka opět remizovala

Juniorka ve třetím zápase za sebou remizovala. Tentokrát na domácí půdě s Českými Budějovicemi 2:2. O branky žlutomodrých se postarali Jakub Podaný a Andrej Kerič.

Tepličtí mladíci byli od úvodu zápasu lepším týmem, kombinovali a hostům nepůjčovali míč, jenže doplatili na standardní sitace, už v 11.minutě otevřel Straka po rohovém kopu skóre. Dvě minuty nato navíc musel střídat zraněný Jursa, kterého nahradil Polák. Vyrovnání měl na kopačce Vůch, ale po zpětné přihrávce Kopase pálil pouze do brankáře. Do poločasu střílel ještě těsně vedle levačkou Polák a na druhé straně trefil Dvořák obránce.

Po změně stran domácí hosty zatlačili na jejich půlku a hnali se za vyrovnáním. Polák pálil těsně vedle z dálky, Čajič také mimo po centru ze strany. Po hodině hry byl sám před Rojíkem Podaný, ale trefil pouze hostujícího brankáře. Za další čtyři minuty trefil z dálky Čajič břevno, následnou dorážku Kerič minul. Vyrovnání přišlo v 69.minutě, kdy centr Čajiče přetavil ve vyrovnání Podaný. Tepličtí však znovu doplatili na rohový kop, po kterém vrátil už v 72.minutě Vaněk vedení jihočechům. Ani na další vyrovnání se ale nečekalo dlouho. Kerič dostal míč za obranu a s nájezdem si poradil - 2:2. V závěru měli blíže k výhře domácí, ale Čajiče vychytal Rojík a v poslední minutě Vůch napálil tyč, místo aby nahrál lépe postavenému Keričovi.

Teplice U21 - Č.Budějovice U21 2:2 (0:1)
69. Podaný, 77. Kerič – 11. Straka, 72. Vaněk.
ŽK: 45. Šalda (TEP) – 26. Slabý (CEB).
Rozhodčí: Bílek - Kříž, Baum.
Teplice: Lukáč - Kopas, Šalda, Filip (78.Bubeníček), Podaný - Soukup (80.Kukačka), Jursa (13.Polák) - Krátký, Čajič, Vůch - Kerič.
Č.Budějovice: Rojík - Straka, Novotný, Dudák, Vaněk (86.Held), Dvořák, Slabý, Repa (81.Staněk), Radouch, Linhart, Petráň (72.Zeba).