Juniorka opět vítězně, tentokrát s Plzní 2:1

Teplická juniorka dnes odehrála další utkání Juniorské ligy, tentokrát doma přivítala Viktorii Plzeň. Zápas měl náboj i díky několika posilám z A mužstev na obou stranách, za Plzeň nastoupil například reprezentant Václav Pilař nebo bývalý reprezentant do jednadvaceti let Aleš Čermák. Na domác straně se pak v sestavě objevili například Jan Vošahlík, Alois Hyčka, Otto Urma a další členové ligového mužstva.

Žlutomodří sice od 16. minuty prohrávali, když se trefil právě Václav Pilař, ale dokázali ještě do poločasu otočit skóre. Nejprve zužitkoval centr ze strany Nermin Haljeta a hned o dvě mintuy později se trefil krásně do šibenice z pětadvaceti metrů Patrik Žitný. Ve druhém poločase se už poté stav neměnil, i když měl v 70. minutě velkou šanci Alois Hyčka. Tepličtí tak získali další tři body do tabulky, kterou nadále vedou.

Juniorská liga:
Teplice U21 - Plzeň U21 2:1 (2:1)
Branky:
22. Haljeta, 24. Žitný - 16. Pilař.
Sestava Teplic: Nikiforov - Dressler, Hasil, Urma - Hyčka, Kodad, Žitný (90. Zárybnický), Vošahlík (74. Šimeček) - Šup (85. Berešík) - Červenka (79. Švejda), Haljeta (70. Hruštinec).