Juniorka prohrála i v Jablonci

Juniorka odjela k zápasu v Jablonci s několika hráči A týmu. Poprvé do zápasu po vleklém zranění zasáhl také Tomáš Jursa, který doléčil komplikovanéu zlomeninu prstu na noze.

Zkušenost na straně Teplic byla na hřišti znát, žlutomodří držili míč a kombinovali. Okénka v domácí obraně však nebyla, tak to Čajič zkusil nepřesně z dálky. Přeci jen nadějnější byl nástřel Jursy, ale na míč nikdo nedosáhl. Podobně to zkoušel o tři minuty později i Polák a tentokrát si ho domácí srazili do sítě sami. Poté poprvé zahrozili také domácí, Lipš vytáhl přímý kop Justa. Do poločasu však bylo přeci jen vyrovnáno, po přímém kopu od postranní čáry Lipš centr podběhl a Šidlo měl lehkou úlohu - 1:1.

Hned po změně stran šel míč po trase Jarolím - Soukup - Shkreta a právě posledně jmenovaný poslal hlavou míč ve výborné pozici jen do náruče brankáře. Pak jakoby se žlutomodří úplně vytratili za hřiště a domácí začali úřadovat. Dvakrát v rozmezí osmi minut téměř rozhodli o vítězství brankami Pavlaty a Kubisty odskočili na 3:1. Po propadnutém míči pří rohovém kopu navíc přidal druhou branku v zápase domácí kapitán Pavlata a završil výhru domácích na 4:1.

Jablonec U21 - Teplice U21 4:1 (1:1)
Branky: 44.Šidlo, 53. a 78.Pavlata, 61.Kubišta - 29.Polák.
Sestava Teplic: Lipš - Krátký, Šalda, Jablonský, Bubeníček - Polák (87.Karel), Jursa (85.Kulhánek) - Čajič (89.Melsen Shkreta), Jarolím, Soukup (72.Gabčo) - Matheus Shkreta (72.Česlák).