Juniorka prohrála po šesté v řadě

Teplická juniorka dnes odehrála poslední podzimní utkání, když nastoupila na půdě Hradce Králové. Bohužel doplatila na svou bolístku z předchozích zápasů - v utkání sice vedla, ale opět odešla poražena.

Žlutomodří se dostali do vedení už v 1. minutě, když se trefil Matěj Rodosta. Opora dorosteneckého týmu po konci podzimu pro tým U19 pomáhal v posledních dvou kolech juniorskému mužstvu. Jenže Hradec ve 13. minutě vyrovnal a v závěru poločasu se dokonce dostal do vedení.

Po změně stran Hradec Králové rychle své vedení navýšil až na 4:1, v 83. minutě už pouze snížil Patrik Dressler. Teplická juniorka tak po slibném rozjezdu zakončila podzim šesti porážkami v řadě a po dohrání tohoto kola může klesnout až na devátou příčku.