Juniorka remizovala na hřišti Dukly Praha

Teplická juniorka drží i po čtvrtém kole Juniorské ligy stále neporazitelnost, když dnes remizovala na půdě Dukly Praha 2:2.

Žlutomodří šli v utkání do vedení po pokutovém kopu, který proměnil Benjamin Mustafič. Tepličtí hráči byli sice v prvním poločase lepším týmem, jenže Dukla dokázala otočit vývoj utkání, Tomáš Kott nejprve vyrovnal a čtyři minuty po něm Radovan Mašek strhnul vedení na stranu domácích.

Ve druhém poločas se Teplice dlouho snažily o vyrovnání a to nakonec přeci jen přišlo, i když až tři minuty před koncem, kdy se trefil opět Mustafič a zařídil dělbu bodů.

Dukla Praha U21 - Teplice U21 2:2 (2:1)
36. Kott, 40. Mašek - 20. Mustafić z pen., 87.
Sestava Teplic: Němeček - Kodad, Válek (62. Mončevičs), Hruštinec, Matkovič - Vepřovský, Vobecký, Ondrášek (61. Kormunda), Trubač (59. Dobiáš) - Diaz, Mustafič.