Juniorka remizovala s Táborskem 1:1

Teplická juniorka přivítala ve čtvrtém kole juniorské soutěže Táborsko. Zápase hrál v úmorném vedru, kdy teploměr ve stínu ukazoval na krupském stadionu 40 stupňů Celsia. Juniorku dnes z A mužstva posílili Lukáč, Jablonský, Moulis, Veverka a Čajič.

V úvodu zápasu jakoby se žlutomodří s teplotou zžívali a nebezpečnější byli hosté. Při jedné z šancí dokonce trefili břevno. Po dvacáté minutě však otěže převzali tepličtí, do příležitostí se dostával především Matheus Shreta, který při dvou střelách levačkou nechal vyniknout hostujícího brankáře.

Po změně stran měli domácí v rychlém sledu za sebou čtyři gólovky. Čajiče a dvakrát Veverku vychytal brankář, Shkreta zase pálil mimo. Síť rozvlnil až po hodině hry z přímého kopu Pavel Verbíř, který nastoupil netradičně na pravém kraji obrany.

Skóre mohlo narůstat i nadále, ale střídajícího Kodeše opět vychytal brankář Varyš. V další gólovce zase Moulis pálil těsně mimo. Stejně si počínal i Kodeš. V 86.minutě se musel zaskvět také domácí brankář Lukáč, který vyrazil nebezpečnou střelu na roh. O třii minuty později už však nestačil na střelu Voráčka, po níž bylo vyrovnáno. Toto skóre vydrželo až do závěrečného hvizdu.

Teplice U21 - Táborsko U21 1:1 (0:0)
Branky:
60.Verbíř - 89.Voráček.

Sestava Teplic: Lukáč - Verbíř, Jablonský, Bubeníček, Memeti - Polák, Čajič - Veverka (58.Kodeš), Česlák (78.Karel), Moulis (85.Gabčo) - Mat.Shkreta.