Juniorka se vrátila na vítěznou vlnu

Teplická juniorka dnes dokázala na domácí půdě porazit Hradec Králové vysoko 3:0. V utkání nedala svému soupeři šanci a připsala si zasloužené tři body.

Už v 5. minutě otevřel skóre po rohovém kopu hlavou Shejbal. Pak se začalo na hřišti především žlutit a rozhodčí Rejžek během čtrnácti minut rozdal čtyři žluté karty. Domácí navýšili vedení ve 32. minutě, kdy Hyčka vysunul Diaze, který našel přesně Mustafiće a ten se štěstím překonal hostujícího brankáře.

Ve druhém poločase dokázali svěřenci Petra Čermáka přidat ještě jednu branku, po sólové akci Hyčky a následném centru si srazil míč do vlastní sítě Čech. Teplický tým tak zvítězil 3:0.