Juniorka smetla Liberec a dál vede Juniorskou ligu

Teplická juniorka dnes s přehledem na domácí půdě smetla Slovan Liberec a dál kráčí za historickým titulem z Juniorské ligy. Základní kámen k výhře položili žlutomodří již v první půli, kterou vyhráli 3:0.

Od úvodu zápasu byla vidět na svěřencích Stanislava Hejkala touha po vítězství, po čtvrthodině hry trefil střelou z vápna tyč hostující branky Diaz, ale po následující akci se přeci jen už skóre měnilo. Hruštinec našel krásnou přihrávkou na zadní tyči Haljetu a bylo to 1:0. Góly pak začaly k radosti domácích diváků přibývat, po centru Šimečka z levé strany se do vzduchu položil Hruštinec a zvýšil. Do poločasu ještě skóroval sám Šimeček, když nadvakrát přetavil v branku centr Diaze z pravé strany.

Po změně stran už tepličtí hráči bez problému hlídali vítězství a nadále byli na hřišti lepším týmem. Mohli dokonce ještě navýšit skóre, ale například hlavička Haljety mířila nad. Utkání tak skončilo poločasovým skóre 3:0.

Teplice U21 - Liberec U21 3:0 (3:0)
Branky: 18. Haljeta, 32. Hruštinec, 45. Šimeček.