Juniorka v Jablonci po velkém boji padla

Juniorka dnes zajížděla k dohrávce včerejšího kola Juniorské ligy do Jablonce. Posílena byla o Egona Vůcha, Petra Dolejše a Petra Pechatého, domácí vyrukovali se Šebkem, Zoubelem, Jablonským, Rossim a Vukadinovičem. Tepličtí nakonec sehráli smolný zápas, v utkání dvakrát vedli, jenže nakonec svému soupeři podlehli 2:3.

Žlutomodří sice v prvním poločase tahali za kratší konec provazu, jenže měli výbornou efektivitu a podržel je brankář Pechatý. Do vedení je pak dostal v 21.minutě Kukačka, tři minuty před půlí sice Jablonský vyrovnal, ale ještě do poločasu strhnul vedení na stranu hostů z penalty Vůch. Domácí se nevzdali a po změně stran se jim podařilo obrátit skóre brankami Jurči a Ledeckého, ale ani tepličtí nesložili zbraně a pokusili se o vyrovnání, ve velkých šancích však ztroskotali Vůch i Batryn a tři body zůstali v Jablonci.

Jablonec U21 - Teplice U21 3:2 (1:2)
42.Jablonský, 57.Jurča, 63.Ledecký - 21.Kukačka, 45.Vůch z pen.
Sestava Teplic: Pechatý - Dolejš, Heger, Bubeníček, Stibor - Urma, Kejval (78.Batryn), Richter - Vůch, Malec (46.Hejda), Kukačka (64.Kvída).