Juniorka v Liberci prohrála 2:1

Teplická juniorka dnes nastoupila od 13:00 na půdě Liberce. V sestavě se objevilo i útočné duo Martin Fenin - Elvis Bratanovič. Do branky se postavil při zranění Patrika Lukáče Přemysl Lipš, který jinak tráví jarní část na farmě v Chomutově.

První poločas se teplické juniorce nepovedl a domácí byli aktivnějším týmem. První dvě šance ještě zlikvidoval Lipš, respektive domácí hráči minuli, ale ve 33. minutě už Lukáš Kaiser otevřel skóre.

O poločase udělali tepličtí trenéři hned čtyři změny a odměna přišla rychle. Ve 46. minutě vysunul Urma Bratanoviče, který propasíroval míč na Flégl, jenž srovnal. Další velkou šanci pak měly opět Teplice, Bratanovič našel obloučkem Urmu, ten si zasekl kolem domácího stopera, ale přestřelil. Domácí poté strhli vedení zpět na svou stranu, když potrestal faul na Ambrože z penalty Dydowicz. Žlutomodří měli ještě tři velké šance na vyrovnání, nejprve vychytal Kolář skvělým zákrokem Urmu, poté krátce před koncem zastavila další Urmův pokus tyčka a následnou dorážku poslal Kodeš mimo branku, z Liberce tak odjeli bez bodů.

Liberec U21 - Teplice U21 2:1 (1:0)