Juniorka veze vítězství z Toužimi

Divizní juniorka zvítězila v důležitém klání v Toužimi a vrátila se do jednobodového vedení ve své soutěži. Branky vstřelili Tomášové Smola a Vondrášek a z penalty Leandro Vieira. V zápase nastoupil jako střídající hráč také novic v kádru Marek Holly.

"Po celý zápas jsme měli převahu. Soupeř v první půli dobře bránil, zahustil prostor, ale i přesto jsme měli několik akcí, avšak špatně jsme si počínali při finální přihrávce. Nicméně se štěstím skóroval dorážkou v 19.minutě Smola. Toužim hrozila pouze ze standartních situací, které dobře vyběhnutím řešil brankář Daněk. V druhém poločase už jsme měli velkou převahu korunovanou brankami Vondráška a Smoly, ovšem gólů mohlo být ještě více a výsledek vyšší. Jsem rád, že jsme měli zápas po celý průběh pod kontrolou," zhodnotil zápas trenér Lukáš Přerost.

Toužim - Teplice 0:3 (0:1)
Branky:
19.Smola, 60.Vondrášek, 64.Vieira.
Sestava Teplic: Daněk - Kopřiva, Pimpara, Beran, Merzič (88.Košler) - Syroťuk, Kopecký, Breite, Vieira (85.Holly) - Vondrášek, Smola (77.Šollar).