Juniorka vyhrála v Plzni

Teplická juniorka zvládla dnešní utkání na hřišti Plzně, kde zvítězila poměrem 1:0. Z teplického áčka nastoupili za juniorku Dressler a Červenka, za soupeře pak Chorý, Řezníček, Hájek a Bucha. Žlutomodří jsou tak i nadále na čele Juniorské ligy, když se dělí o vedení s pražskou Spartou, která má lepší skóre.

V úvodní dvacetiminutovce měli větší šance domácí, hostující tým však podržel brankář Němeček. Gólovku pak měl velkou příležitost Mustafić, obránce ovšem míč směřující do sítě zblokoval. Před poločas ještě musel Němeček zlikvidovat střelu z pravé strany.

Po změně stran hosté zvýšili aktivitu a když se po hodině hry dostal míč k Dresslerovi, tak ten ho poslal přesně do branky. Tepličtí hráči mohli i zvýšit, ale šanci v 77. minutě nezužitkovali, i přes to vezou z Plzně tříbodovou výhru v poměru 1:0.