Juniorka začala sezónu výhrou

Teplická juniorka dnes odstartovala další ročník Juniorské ligy, když na domácí půdě přivítala Příbram. V sestavě Teplic se objevilo hned několik nových tváří. Ze slovenské Podbrezové přišel mladý obránce David Válek (ročník 1999), z Příbrami pak útočník Benjamin Mustafić, z mládeže Sparty se pak do Teplic vrátil Besir Baftijar. Všichni tři naskočili dnes v základní sestavě.

Diváci v Dubí - Pozorce sledovali zajímavé utkání stejně jako v sobotu v podání obou A mužstev stejných soupeřů. Hosté zahrozili v 6. minutě, kdy Polák mířil těsně mimo. Domácí to zkoušeli z různých pozic na hranici vápna, ale Kočí byl pozorný. Urodilo se tak až ze střely Válka ve 38. minutě, mladý slovenský stoper si na vápně zpracoval odražený míč a s pomocí teče ho poslal přesně do sítě. Ještě do poločasu mohli žlutomodří vedení navýšit, ale hosté míš z brankové čáry vykopli. Teplický tým tak vedl po poločase 1:0.

Ve druhém poločase však již tepličtí dokázali zvýšit, když se prosadil v 59. minutě Mustafič, který právě z Příbrami na Stínadla zamířil. Poté sice žlutomodří přenechali držení míče Příbrami, ale vedení si již bez potíží pohlídali a připsali si tak první tři body do tabulky nové sezóny Juniorské ligy.