Juniorka ztratila dvoubrankové vedení

Teplická juniorka v dnešním utkání s Liberce ztratila dvoubrankové vedení a svému soupeři nakonec podlehla 2:3. V teplickém dresu se po zranění vrátil zpět do hry Jan Vošahlík, který odehrál první poločas a vstřelil úvodní gól utkání.

Vošahlík otevřel skóre v 19. minutě, když zakončil přesně k levé tyči. O pět minut později mohli žlutomodří navýšit vedení, ale tentokrát šlo zakončení těsně vedle.

Po změně stran nejprve navýšil vedení pohotovou dorážkou Mustafić, ale vzápětí snížil Pešek a zadělal na drama do závěru utkání. V 89. minutě pak vyrovnal Nešický a ve druhé minutě nastavení dokonal obrat Lábek.

Teplice U21 - Liberec U21 2:3 (1:0)