29.01.2020 | Redakce

Kapitánská páska? Není potřeba! | Kyperský zápisníček - den 9.

Svěřenci Standy Hejkala už za sebou mají kompletní zápasový program na Kypru, protože dnes zvládli porazit naše sousedy z hotelu z Trenčína. V zápase navíc předvedli velmi dobrý výkon, o to je výhra 4:1 cennější.

Dopoledne začalo na Kypru rozcvičením, které tentokrát proběhlo na trávníku u hotelu, kde si vzal hráče do parády Tonda Čepek. Závěrečnou soutěž pak nezvládla dvojice Dan Trubač a Páťa Žitný, kteří tak museli přát celému týmu k obědu (můžete vidět na našich instastories).

Zápas s Trenčínem se hrál v Pyle, což je vesnička, která leží v nárazníkovém pásmu mezi Kyprem a Severokyperskou republikou, kterou uznává pouze Turecko. Samotné hřiště leželo doslova pár metrů od hranice, proto utkání mohl ze svého pozice na kopci nad hřištěm sledovat i jeden z členu pohraniční stráže.

Utkání také přineslo jednu perličku, kustod Jirka Semerád totiž zapomněl kapitánskou pásku, proto ji Kubovi Marešovi vytvořil lepící páskou. Jak pronesl během soustředění jednou Standa Hejkal: "Jirko, ty posouváš hranice kustodství!" :-)

Z kyperské Agia Napy zdraví

Martin "Kovi" Kovařík

FotogalerieO2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů