Kdo z výherců soutěže získá v sobotu zájezd na Kypr

V sobotu se na Stínadlech o poločasové pauze rozhodne o tom, kdo z permanentkářů poletí na krásnou dovolenou na prosluněný Kypr. Tato soutěž probíhala už v minulém roce a jejím partnerem kromě sportovního areálu ARENA 68 byly také Originální hospodské brambůrky. Tři dvojice teplických permanentkářů tak strávili krásný týden na Kypru nedaleko Larnaky a dalších třech dvojicích se rozhodne už na dnešním zápase!

Od utkání s Jihlavou totiž každý vítěz poločasové soutěže postupoval do finále, které proběhne o poločase dnešního utkání Teplice - Sparta Praha. Z tohoto finále pak vzejdou tři výherci, kteří si budou moci sebou vzít na Kypr někoho podle vlastního výběru.

Vila, ve které stráví svou týdenní dovolenou se nachází v malebném městečku Pervolia nedaleko Larnaky na jihovýchodě Kypru a leží jen 200 metrů od moře. Vila má tři ložnice, koupelnu, obývací pokoj, vybavenou kuchyň, zahradu i vlastní bazén, navíc je vila také plně klimatizovaná a je vybavena veškerým zařízením včetně satelitní TV s českými programy a DVD přehrávačem. Přímo z vily je výhled na moře.

Těšíme se tedy na urputný souboj předchozích výherců přímo na hrací ploše o poločasové pauze sobotního zápasu!

Utkání se Spartou Praha se hraje v sobotu 31. března od 18:00, předprodej lístků probíhá ZDE nebo ve fanshopu na stadionu, který má otevřeno v pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00 hod.