Klub se dohodl na spolupráci s Mosteckým FK

​Fotbalový klub Teplice a také Mostecký fotbalový klub se dohodli na vzájemné spolupráci obou klubů předěvším v mládežnickém fotbale. Spolupráci dnes doladili ředitelé obou klubů - Petr Hynek a Josef Tancoš.

"Spolupráci by měla probíhat především na úrovni mládeže. Nejtalentovanější mládežníci mosteckého klubu budou využívat klubovou akademii FK Teplice. Následně by měla spolupráce pokračovat také do dospělých. Hráči, kteří se neuplatní v profesionálních soutěžích by mohli zamířit do Mostu, který by v následujících letech chtěl posunout své A mužstvo do třetí nejvyšší soutěže ČFL," říká šéftrenér mládeže FK Teplice Lukáš Přerost.

Doplňuje ho také šéf skautingu FK Teplice Štěpán Vachoušek: "Rádi bychom navázali také užší spolupráci mezi trenéry v kategorii přípravek a žáků, kde by šlo o sjednocení tréninkového procesu, vzájemné konzultace a další možnosti spolupráce."