Klub získal Cenu Lukáše Přibyla v kategorii CSR aktivity

FK Teplice získal v rámci Ceny Lukáše Přibyla, která oceňuje práci jednotlivých klubů z profesionálních soutěží s jejich fanoušky, jedno z ocenění v doprovodné kategorii CSR aktivita.

Klub byl oceněn za založení Nadačního fondu FK Teplice, který vznikl v loňském roce za účelem pomáhat lidem, kteří neměli v životě mnoho štěstí, a naši pomoc potřebují. "Nadační fond navazuje na filozofii celého klubu, ve které je sociální odpovědnost velmi zakořeněná, proto si tohoto ocenění velmi ceníme," říká ředitel klubu FK Teplice Rudolf Řepka.

Během prvního roku existence už dokázal nadační fond pomoci v mnoha případech, například nakoupil respirátory do Nemocnice Teplice, rehabilitační pomůcku pro MS Centrum nebo popálenému Štěpánkovi z Teplic. "Ocenění je pro nás motivací do další práce, chceme aktivity nadačního fondu dále rozvíjet a pomáhat v našem regionu, jak jen to bude možné," dodává předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice Martin Kovařík.