Kováč se Šilhanem odehráli dva zápasy za šestnáctku

Tepličtí mladíci Vojtěch Šilhan a Daniel Kováč odehráli v minulém týdnu dva zápasy za reprezentační výběr do šestnácti let. Trenér Petr Janoušek je vybral do svého týmu pro dvojici přátelských duelů s týmem Slovenska.

První zápas, který se hrál na půdě soupeře, skončil výhrou Slovenska v poměru 1:0, když jediný gól padl už v 1. minutě utkání. Vojtěch Šilhan odehrál celé utkání, Daniel Kováč první poločas.

Slovensko U16 - ČR U16 1:0 (1:0)
Branka:
1. Čech.
Sestava ČR: Svítil - Janota, Šíma, Fišl, Galus – Adam (66. Pachlopník), Kováč (40. Slaměna) - Kaloč (52. Šimáček), Šilhan, Hezoučký (66. Finěk) – Píchal (66. Samko).

Ve druhém zápase vedli čeští mladíci už 2:0, jenže ani toto vedení jim na domácí půdě na výhru nestačilo. Slovensko dokázalo brankami v 58. a v 62. minutě vyrovnat na konečných 2:2. Vojtěch Šilhan odehrál úvodních 53. minut a z penalty otevřel skóre. Daniel Kováč odehrál závěrečnou čtvrthodinu.

ČR U16 - Slovensko U16 2:2 (1:0)
Branky: 38. Šilhan
, 55. Míka - 58. Kaloč vlastní, 62. Kadák.
Sestava ČR: Hruška – Finěk (53. Galus), Šíma, Míka, Janota – Šimáček, Slaměna (53. Adam) – Samko (65. Kováč), Pachlopník (25. Kaloč), Hezoučký – Šilhan (53. Píchal).