Lácha přiblížil devatenáctce postup

Přišel, viděl a rozhodl. Tak by se dalo nazvat dnešní působení Patrika Láchy v utkání devatenáctky na ME v Rumunsku. Patrik Lácha sice v prvním vítězném utkání proti Rumunsku do hry nezasáhl, dnes ho však Jaroslav Hřebík poslal na hřiště o poločase v zápase s Irskem, kdy jeho svěřenci prohrávali 0:1. Po změně stran nejprve Brabec vyrovnal a následně v 71.minutě Patrik Lácha nádhernou střelou z dvaceti metrů poslal devatenáctku do vedení. Lácha touto brankou zařídil vítězství a s ním také téměř jistý postup do další fáze Mistrovství Evropy. Před semifinále však čeká mladá lvíčata ještě poslední duel ve skupině proti Řecku.

ČR U-19 - Irsko U-19 2:1 (0:1)

Branky: 69.Brabec, 71.Lácha - 10.O´Sullivan.
ŽK: 23.Sladký, 36.Hála - 59.McGovern, 69.Williams.
Rozhodčí: Bognar - Cariolato, Hummelgaard.
Sestava ČR U-19: Koubek - Brabec, Jánoš (77.Polom), Kalas, Kadeřábek, Sladký (55.Kraus), Skalák (46.Lácha), Jeleček, Krejčí, Přikryl, Hála.