Ligu odstartujeme doma s mistrovskou Plzní

Prvním střetnutím v rámci FORTUNA:LIGY, které bude čekat na teplické fotbalisty, bude domácí zápas s Viktorií Plzeň. S úřadujícím mistrem domácí nejvyšší soutěže se bude hrát o posledním červencovém víkendu. Hned ve druhém kole pak zamíří svěřenci Jiřího Jarošíka k severočeskému derby do Liberce.

Během podzimu na Stínadla přijede v polovině září také pražská Sparta (10. nebo 11. září), podzimní část sezóny skončí netradičně již o víkendu 12. a 13. listopadu kvůli mistrovství světa v Kataru.

Jaro odstartuje 28. ledna venkovním utkání na hřišti Bohemians Praha, v únoru se pak bude hrát domácí zápas se Slavií (18. nebo 19. února). Základní část skončí 29. dubna a následovat bude květnová nadstavba.