Lístky na Olomouc mají svého facebookového výherce

Dnes v pravé poledne skončilo další kolo facebookové soutěže o lístky na domácí zápas. Dva lupeny na nedělní střetnutí se Sigmou Olomouc tentokrát vyhrál Lukáš Láska, jehož fotografie vyhrála s náskokem téměř 100 "To se mi líbí", získala také od 20 více než výherkyně soutěže z minulého týdne.

Ti, kteří si dělali zálusk na výhru v prvních dvou soutěžích a nepodařilo se jim to, nemusí zoufat. Už od pondělí budeme soutěžit znovu. Lístky na duel s Českými Budějovicemi bude moci vyhrát nejbláznivější fanouškovská fotografie, kterou v rámci slušnosti prokážete svůj kladný vztah k teplickému fotbalu. Fantazii se meze nekladou. Fotografie posílejte na martin.kovarik@fkteplice.cz, soutěž probíhá vždy do pátku do 12:00 před domácím zápasem.