MLÁDEŽ - Týdenní plán: od 19. 4. do 25. 4. 2021

Ani v týdnu od 19. 4. do 25. 4. nedochází k většímu rozvolnění a tak se tréninkový plán mládeže FK Teplice řídí opatřením ministerstva zdravotnictví z minulého týdne, kdy na jednom sportovišti může současně trénovat šest dvoučlenných skupin. Dle sdělení ministra zdravotnictví musí být ale tyto dvoučlenné skupiny nejméně 10 metrů od sebe kvůli eliminaci případného šíření koronaviru. Při sportu nejsou potřeba roušky, ale na základě preventivních opatření sportovního úseku klubu by trénující děti měli absolvovat alespoň 1x týdně antigenní test.

" Domluvili jsme se se sportovním úsekem, že by děti měly mít alespoň 1x týdně antigenní test. Buď ho podstoupí ve škole ( první stupeň ) a nebo by si jej měly udělat doma a nebo na nějakém testovacím místě ( což bude hrazeno pojišťovnou ), tak abychom my i rodiče měli jistotu, že se nám COVID mezi dětmi v klubu nešíří " řekl ředitel FK Teplice pan Mgr. Rudolf Řepka.

Pro zobrazení plánu klikni ZDE a pro zobrazení maximální velikosti klikni na plán znovu.