MLÁDEŽ - Týdenní plán: od 3. 5. do 9. 5. 2021

Vzhledem k tomu, že do této doby žádná nová oficiální informace nepřišla, dle doporučení FAČR prozatím stále platí následující postup aplikovaný v rámci „rozvolňovacích balíčků“ Ministerstva zdravotnictví k obecně využívaným pravidlům :

• 6 dvojic na čtvrtině hřiště ( tj. 15 m2 na jednu osobu ),
  • nevyužívat vnitřní prostory ( šatny, umývárny ).

Při sportu nejsou potřeba roušky, ale na základě preventivních opatření sportovního úseku klubu by trénující děti měli absolvovat alespoň 1x týdně antigenní test.

" Domluvili jsme se se sportovním úsekem, že by děti měly mít alespoň 1x týdně antigenní test. Buď ho podstoupí ve škole ( první stupeň ) a nebo by si jej měly udělat doma a nebo na nějakém testovacím místě ( což je hrazeno zdravotními pojišťovnami ), tak abychom my i rodiče měli jistotu, že se nám COVID mezi dětmi v klubu nešíří " řekl ředitel FK Teplice pan Mgr. Rudolf Řepka.

Vedení úseku mládeže FK Teplice aktuální situaci nepřetržitě monitoruje a je připraveno v případě dalšího rozvolnění okamžitě zareagovat.

Pro zobrazení plánu klikni ZDE a pro zobrazení maximální velikosti klikni na plán znovu.