MLÁDEŽ: V týdnu od 1. 3. do 7. 3. je VOLNO !

AKTUÁLNĚ: Vedení mládeže FK Teplice v čele s šéftrenérem Lukášem Přerostem rozhodlo, že v týdnu od 1. 3. do 7. 3. 2021 mají všechny mládežnické týmy volno, resp. nebude se trénovat na hřištích !

Tréninkové jednotky budou tento týden probíhat formou individuální přípravy a on-line tréninků prostřednictvím aplikace ZOOM ( dorosty ).

Důvodem je rozhodnutí vlády ČR o novém vyhlášení stávajících krizových opatření a prodloužení platnosti mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví. Od 1. března dochází vzhledem k současné nepříznivé situaci pandemie onemocnění COVID-19 k několika zpřísněním. K razantnímu zpřísnění dochází zejména v otázce volného pohybu osob. Od 1. března bude platit zákaz opouštět území okresu nebo hlavního města Prahy, na jehož území má dotyčný trvalý pobyt nebo bydliště, bez zásadního důvodu, jakým je například cesta do zaměstnání či k lékaři. Zákaz bude platit i obráceně pro vstup do jiného okresu, kde dotyčný nebydlí. Zpřísnění se týká i pohybu přes den ve volném čase. Povoleny budou jen nezbytné cesty, například na nákupy, a cesty do přírody a sportování, ale jen za podmínky společné přítomnosti pouze členů jedné domácnosti a na území obce, ve které má osoba trvalý pobyt nebo bydliště.

Situaci bude vedení mládeže nadále na svých pravidelných poradách diskutovat a vyhodnocovat na základě aktuální pandemické situace a také na základě aktuálních doporučení Fotbalové asociace České republiky.

Realizační týmy a hráči budou včas informováni o případných změnách v tréninkovém procesu.

Děkujeme za pochopení.