MOL Cup - 3. kolo: Chlumec nad Cidlinou - Teplice 1:3 (0:3)

Teplický tým bez problémů zvládl třetí kolo MOL Cupu na hřišti Chlumce nad Cidlinou, když tepličtí trenéři zvolili takřka nejsilnější možnou sestavu. Černou kaňkou na utkání je tak pouze zranění Aloise Hyčky, který musel střídat už ve 24. minutě.

V úvodu utkání sice měli žlutomodří převahu na hřišti, ale gólové šance nepřicházely, ve 20. minutě se navíc zranil Alois Hyčka a Matěj Radosta musel na pro něj netradiční post levého obránce. Ve 32. minutě otevřel gólový účet utkání a také svůj v teplickém dresu Vukadin Vukadinović, který poslal Teplice do jednobrankového vedení. Poté už branky přicházely rychleji, nejprve se ve 36. minutě prosadil Jakub Mareš a ten stejný hráč čtyři minuty před poločasem zvýšil už na 3:0.

Po změně stran teplický tým trpělivě kombinoval a vypracovával si také další brankové příležitosti, jenže některé akce až zbytečně překombinoval a další branka nepřicházela. Domácí tak přeci jen snížili, v 71. minutě tečovanou střelou překonal Plachého Krčál. Další branka už ale nepřišla, takže si svěřenci Stanislava Hejkala připsali bezpečný postup do další fáze domácí pohárové soutěže.