MOL Cup - 3. kolo: Třinec - Teplice 0:1 (0:0)

Teplický tým zamířil k utkání 3. kola MOL Cupu až do dalekého Třince, premiéru za A mužstvo si v tomto zápase připsal kapitán dorostu U19 Štěpán Chaloupek, který se k týmu připojil v neděli večer.

Žlutomodří se v zápase trápili podobně jako v prvním kole v Benešově, v poli sice drželi míč, jenže přes zahuštěnou obranu domácích se ne a ne probojovat do větší gólové příležitosti. Z ničeho nic tak po půlhodině hry zahrozili domácí, ale střelu Kanii zlikvidoval Grigar. Na druhé straně měli vělkou šanci i hosté, ovšem ani tečovaná střela Knapíka v brance neskončila.

Po změně stran pokračovala hra v podobném trendu jako v prvním poločase, na obou stranách bez větších příležitostí. Až dvacet minut před koncem z nadějného přímého kopu nastřelil Krunert břevno domácí branky. Další šanci měli tepličtí hráči deset minut před koncem, když už se míč pomalu kutálel směr branková čára, ale domácí obránce ho stačil odkopnout. O postupu tak musel rozhodnout až v 88. minutě Pavel Moulis, který konečně protrhl trápení a rozvlnil síť.

MOL Cup - 3. kolo:
Třinec - Teplice 0:1 (0:0)
Branky:
88. Moulis.
ŽK: 13. Foltyn - 44. Jukl.
Rozhodčí: Batík - Lakomý, Dresler.
Sestava Teplic: Grigar - Hyčka (85. Laňka), Chaloupek, Hasil, Chlumecký - Jukl (85. Trubač), Knapík - Kodad (85. Fortelný), Krunert, Moulis (90. Vondrášek) - Ledecký (23. Succar).