MU: FK Teplice - 1. FK Příbram

Áčko navázalo na výhru z Mladé Boleslavi a zvítězily vysokým rozdílem 8:1. I nadále si ženy drží dvou bodový náskok před Chýší.

Hodnocení trenéra:
V druhém jarním kole jsme navázali na předchozí vítězství a přesvědčivým vítězstvím jsme si do tabulky připsali další body.

Vstup do utkání se nám tentokrát vydařil a hned v úvodu jsme vstřelili dvě rychlé branky. V 26 minutě jsme přidali třetí a zdálo se, že o osudu utkání je rozhodnuto. Soupeře jsme do větších příležitosti nepustili a hráčky z Příbrami nedokázaly zachytávat naše průniky hlavně po stranách hřiště. Do poločasu jsme se už i přes další slibné příležitosti nedokázali prosadit. Potom co se nám v úvodu druhého poločasu povedlo náskok navýšit, naše hra upadla a soupeři jsme hlavně uprostřed hřiště přenechávali hodně prostoru. Za to jsme byli potrestání snižujícím gólem v 55. minutě. Zbytek poločasu jsme už s přehledem zvládli a přidali jsme další 4 branky.

Na střeleckou formu navázala Michaela Němcova, když se po hattricku v minulém kole dokázala tentokrát prosadit 4 krát. 2 branky přidala výborně hrající Friedrichová a po jedné přidaly Kodešová a Janečková.