27.07.2020 | Novák Jaroslav

MUŽI B: FC Chomutov vs. FK Teplice B - 1:3

Komentář k utkání: "V prvním poločase rezerva Sklářů diviznímu soupeři vstřelila tři branky a vytvořila si další čtyři vyložené příležitosti. Byl to ze strany žluto-modrých velmi dobrý poločas, i když vstřelených branek mělo být více a zamrzel i pro Teplice zbytečný gól Chomutova v závěrečných vteřinách první půle po chybné rozehrávce ve středu hřiště. Druhý poločas se utkání ve velkém dusnu již spíše dohrávalo, Sklářům chyběl lepší pohyb po celé hrací ploše, kombinace se nedařila z důvodu velkého množství nepřesností a vytratila se také nápaditost a důraz při řešení finální fáze v pokutovém území soupeře."

                        PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - FK TEPLICE - MUŽI B                        

Neděle 26.07.202012:45 - SK Černovice (Chomutov)

1:3 (1:3) 

Branky Teplic:  

 07. Černý Václav ( as. Kodad Ladislav ) - 0:1

36. Baftijar Besir ( as. Šimeček Michal ) - 0:2,  

38. Baftijar Besir ( as. Vobecký Marek ) - 0:3.

Statistiky utkání:

  • Střely na branku 5:8 ( 2:5, 3:3 )
  • Střely mimo branku 3:9 ( 2:4, 1:5 ) 
  • Zblokované střely 0:3 ( 0:2, 0:1 ) 
  • Střely celkem 8:20 ( 4:11, 4:9 )
  • Vyložené šance 0:4 ( 0:3, 0:1 )
  • Ofsajdy 0:1 ( 1:3, 0:0 )
  • Rohové kopy 3:6 ( 0:5, 3:1 )
  • Fauly 6:14 ( 3:8, 3:6 )

Sestava FK Teplice B: 

Zdeněk Daniel - Kodad Ladislav, Hora Jakub, Čítek Vojtěch, Liška Lukáš - Kováč Daniel - Vobecký Marek , Černý Václav ( 73. Baftijar Besir ), Baftijar Besir ( 60. Zaspal Jaroslav ), Šimeček Michal - Švejda Zdeněk.

Realizační tým FK Teplice: 

Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Novák Martin - asistent trenéra, Novák Jaroslav - vedoucí mužstva, Boroschová Lenka - masér a  zdravotník.

Místo: SK Černovice / přírodní tráva.

Diváků: 69. 

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: 

"Velmi dobrý první poločas jsme odehráli v Chomutově, jen branek v soupeřově síti bylo málo. Z převahy a z tolika brankových příležitostí je třeba utkání daleko dříve rozhodnout ve svůj prospěch. Protože dokud soupeře nezlomíte můžete čekat cokoli, zvlášť, když v sestavě domácích hrají hráči, kteří prošli mládeží Teplic a k tomu dirigovaní velezkušeným Patrikem Gedeonem. To můžete čekat, že vám nedají nic zadarmo. A tak se i stalo! Inkasovaná branka těsně před koncem poločasu určila ráz druhého poločasu. My sice dvakrát Baftijarem a jednou Vencou Černým v prvním poločase skórovali, ale to bylo v tomhle utkání z naší strany vše. Druhý poločas jsme hráli údržbu, přestali jsme běhat, hra se vyrovnala a i přes nějaké možnosti jsme už žádnou branku nepřidali. Trošku mě druhý poločas zklamal, protože jsem čekal, že se více vydáme, a soupeře přeběháme, ale to se nestalo. Možná na nás trošku dolehlo, že jsme měli začátkem týdne tři dny volna, protože kluci jinak jedou v kuse bez dovolené. Tak jsem utkání úplně nehodnotil a počkám si na další a to už tuhle sobotu v Jablonci."

Fotogalerie


Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež